-25%

Гальмівні колодки передні Opel Insignia 08- (середина диска 321mm)/(17")
1 513 ₴
1 134,75 ₴
- В наявності
- Код: 223641
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223641 підходить до марок/моделей авто:
- Chevrolet: Camaro 5 пок., Malibu 8 пок.
- Opel: Astra (G), Astra (J), Cascada (W13), Insignia (A), Zafira (C)
- SAAB: 95, 2 пок.
Аналоги:
0986494275, 244151901, 13046056122, BP3377, LP2081, 1263602410, 1263603810, 109-1776, LP2080, ADW194201, 0252441519/W, 1385.02
OEM-кросс:
1605434, 13237751, 1605186, 22959105, 1605185, 22959104, 1605624, 95514526, 95514525, 13237753, 1605232, 13237750, 92230269, 13237750, 92230269, 1605232, 1605265, 1605317, 95516195, 95520061, 95530018, 13237750, 13237751, 22959104
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223641 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 18.8 |
| Ширина (мм) | 142 |
| Висота [мм] | 66.7 |
| Датчик зносу | зі звуковим попередженням зношування |
| Шини | з одинарними шинами |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| Товщина 1 [мм] | 19 |
| Висота 1 [мм] | 66.7 |
| Ширина 1 [мм] | 142.05 |
| EAN | 5703858850357 |
Застосування NK 223641 підходить до марок/моделей авто:
- Chevrolet: Camaro 5 пок., Malibu 8 пок.
- Opel: Astra (G), Astra (J), Cascada (W13), Insignia (A), Zafira (C)
- SAAB: 95, 2 пок.
Аналоги:
0986494275, 244151901, 13046056122, BP3377, LP2081, 1263602410, 1263603810, 109-1776, LP2080, ADW194201, 0252441519/W, 1385.02
OEM-кросс:
1605434, 13237751, 1605186, 22959105, 1605185, 22959104, 1605624, 95514526, 95514525, 13237753, 1605232, 13237750, 92230269, 13237750, 92230269, 1605232, 1605265, 1605317, 95516195, 95520061, 95530018, 13237750, 13237751, 22959104
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223641 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 66.7 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 142.05 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, Astra, Cascada, Zafira, 9-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 134,75 ₴
