-25%

Гальмівні колодки передні Opel Insignia Saab 9-5 1.4-2.0Cdti 07.08-
1 462 ₴
1 096,50 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 223640
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223640 підходить до марок/моделей авто:
- Chevrolet: Malibu 8 пок.
- Opel: Astra (J), Insignia (A)
- SAAB: 95, 2 пок.
Аналоги:
244151901, 1263602410, 1263603810, 109-1776, LP2080, ADW194201, 0252441519/W, 1385.02, FDB4207, 0986494279, J3600541, C1X038ABE
OEM-кросс:
1605624, 13237750, 1605185, 1605236, 95514525, 22959105, 13237753, 13312895, 13237750, 22959105, 95530020
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223640 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 19 |
| Ширина (мм) | 131.5 |
| Висота [мм] | 59.6 |
| Датчик зносу | зі звуковим попередженням зношування |
| Шини | з одинарними шинами |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| Товщина 1 [мм] | 17.9 |
| Товщина 2 [мм] | 17.9 |
| Висота 1 [мм] | 72.1 |
| Висота 2 [мм] | 59.6 |
| Ширина 1 [мм] | 131.4 |
| Ширина 2 [мм] | 131.4 |
| EAN | 5703858850159 |
Застосування NK 223640 підходить до марок/моделей авто:
- Chevrolet: Malibu 8 пок.
- Opel: Astra (J), Insignia (A)
- SAAB: 95, 2 пок.
Аналоги:
244151901, 1263602410, 1263603810, 109-1776, LP2080, ADW194201, 0252441519/W, 1385.02, FDB4207, 0986494279, J3600541, C1X038ABE
OEM-кросс:
1605624, 13237750, 1605185, 1605236, 95514525, 22959105, 13237753, 13312895, 13237750, 22959105, 95530020
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223640 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.6 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 131.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 131.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, 9-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 096,50 ₴
