-25%

Гальмівні колодки передні Peugeot 205/305/309/405, Renault Clio/Espace/Rapid 1.0-2.1D=04.78-
954 ₴
715,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 229953
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 229953 підходить до марок/моделей авто:
- Peugeot: 205, 309 1 пок., 309 2 пок., 405
- Renault: 19, 21, Clio 1 пок.
Аналоги:
05P271, 0192.12, 0986469860, 420027, SP2003, C1P005ABE, 4163602810, FDB393, 109-1151, 219212, 5SP271, 180633
OEM-кросс:
425097, 7701204530, 7711130034, 425137, 425140, 425147, 425272, 425034, 425035, 425043, 425050, 425051, 425069, 425072, 425076, 425088, 7701201542, 7701202057, 7701202283, 7701202475, 7701202518, 7701202711, 7701202847, 7701202892, 7701204708, 7701204903, 7701349969, 7711130008
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 229953 |
| Застарілий номер | 223714 |
| Сторона встановлення | 223918 |
| Товщина [мм] | Передні |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 18 |
| Датчик зносу | 2 |
| Кількість приєднань | вкл. датчик зносу |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 2 |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | 110 |
| WVA номер | з аксесуарами |
| Товщина 1 [мм] | WVA 20905/18 |
| Висота 1 [мм] | 17.75 |
| Ширина 1 [мм] | 53.6 |
| EAN | 92.2 |
Застосування NK 229953 підходить до марок/моделей авто:
- Peugeot: 205, 309 1 пок., 309 2 пок., 405
- Renault: 19, 21, Clio 1 пок.
Аналоги:
05P271, 0192.12, 0986469860, 420027, SP2003, C1P005ABE, 4163602810, FDB393, 109-1151, 219212, 5SP271, 180633
OEM-кросс:
425097, 7701204530, 7711130034, 425137, 425140, 425147, 425272, 425034, 425035, 425043, 425050, 425051, 425069, 425072, 425076, 425088, 7701201542, 7701202057, 7701202283, 7701202475, 7701202518, 7701202711, 7701202847, 7701202892, 7701204708, 7701204903, 7701349969, 7711130008
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 229953 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.75 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 53.6 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 92.2 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Renault |
| Сумісність з моделлю | 19, 20, Express, Rapid, 106, 11, Super 5, 21, Fuego, Clio, 405 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715,50 ₴
