-25%

Гальмівні колодки передні Peugeot 407 1,6HDI/1,8/2,0/2,0 HDI 04-
1 700 ₴
1 275 ₴
- Готово до відправки
- Код: 223743
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223743 підходить до марок/моделей авто:
- Peugeot: 407
Аналоги:
4163602510, 109-1230, LP1890, 420164, 05P1196, FDB1725, 0986494097, 0986424823, 420052, 181656700, B110922, 301662
OEM-кросс:
425277, 425347, 425422, 425332, 425335, E172236
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223743 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 19.5 |
| Ширина (мм) | 131.4 |
| Висота [мм] | 66.8 |
| Датчик зносу | вкл. датчик зносу |
| Кількість приєднань | 4 |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 325 365 |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 4 |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| WVA номер | WVA 24134/19.5 |
| Товщина 1 [мм] | 18.3 |
| Товщина 2 [мм] | 18.3 |
| Висота 1 [мм] | 76.7 |
| Висота 2 [мм] | 66.8 |
| Ширина 1 [мм] | 131 |
| Ширина 2 [мм] | 131 |
| EAN | 5703858668617 |
Застосування NK 223743 підходить до марок/моделей авто:
- Peugeot: 407
Аналоги:
4163602510, 109-1230, LP1890, 420164, 05P1196, FDB1725, 0986494097, 0986424823, 420052, 181656700, B110922, 301662
OEM-кросс:
425277, 425347, 425422, 425332, 425335, E172236
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223743 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 76.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66.8 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 131 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 131 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 407 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275 ₴
