Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223975 підходить до марок/моделей авто:
- Renault: Megane 4 пок.
Аналоги:
0986494452, 223963, 0986424386, 1724.08, 0252261019, 13.0460-2620.2, 0986424386, LP3306, 182292, 209250, GDB2175, 79613, 21724.08, MBF015304, C1R052ABE
OEM-кросс:
410603407R
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223975 |
| Датчик зносу | не підготовлено для датчика зношування |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| Товщина 1 [мм] | 18.2 |
| Висота 1 [мм] | 57.9 |
| Ширина 1 [мм] | 129.05 |
Застосування NK 223975 підходить до марок/моделей авто:
- Renault: Megane 4 пок.
Аналоги:
0986494452, 223963, 0986424386, 1724.08, 0252261019, 13.0460-2620.2, 0986424386, LP3306, 182292, 209250, GDB2175, 79613, 21724.08, MBF015304, C1R052ABE
OEM-кросс:
410603407R
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223975 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 57.9 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 129.05 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

