-25%

Гальмівні колодки передні Seat/VW Arosa,Fabia,Lupo,Polo 95-
1 105 ₴
828,75 ₴
- В наявності
- Код: 224737
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 224737 підходить до марок/моделей авто:
- Seat: Arosa (6H1)
- Skoda: Fabia 1 пок., Fabia 2 пок., Praktik
- Volkswagen: Fox (5Z1, 5Z3), Lupo 1 пок., Polo 3 пок., Polo 4 пок.
Аналоги:
05P638, 113-1313X, 0986494005, 0609.10, GDB1274, 22-0206-0, 36969, BP2682, LP1601, 218661701, 0252186617, 1163602910
OEM-кросс:
6N0698151C, 6N0698151
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 224737 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 17.3 |
| Ширина (мм) | 141.8 |
| Висота [мм] | 51.2 |
| Датчик зносу | без датчика зносу |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| WVA номер | WVA 21866/17 |
| Товщина 1 [мм] | 17.3 |
| Товщина 2 [мм] | 17.3 |
| Висота 1 [мм] | 50.3 |
| Висота 2 [мм] | 50.6 |
| Ширина 1 [мм] | 142.1 |
| Ширина 2 [мм] | 142.1 |
| EAN | 5703858580612 |
Застосування NK 224737 підходить до марок/моделей авто:
- Seat: Arosa (6H1)
- Skoda: Fabia 1 пок., Fabia 2 пок., Praktik
- Volkswagen: Fox (5Z1, 5Z3), Lupo 1 пок., Polo 3 пок., Polo 4 пок.
Аналоги:
05P638, 113-1313X, 0986494005, 0609.10, GDB1274, 22-0206-0, 36969, BP2682, LP1601, 218661701, 0252186617, 1163602910
OEM-кросс:
6N0698151C, 6N0698151
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 224737 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 50.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 50.6 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 142.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 142.1 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fox, Polo, Lupo, Fabia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 828,75 ₴
