-25%

Гальмівні колодки передні Skoda Fabia 1.0/1.2 03- VW Polo III
1 173 ₴
879,75 ₴
- В наявності
- Код: 224778
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 224778 підходить до марок/моделей авто:
- Skoda: Fabia 1 пок., Fabia 2 пок., Praktik
- Volkswagen: Polo 4 пок.
Аналоги:
BC09141, LP1709, 0986424723, 410054, BC0914, 301805, B111119, C1W048ABE, 37337, 66980007001, GDB1586, 260911
OEM-кросс:
6Q0698151B
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 224778 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 17 |
| Ширина (мм) | 141.8 |
| Висота [мм] | 51.2 |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 1 |
| Датчик зносу | вкл. датчик зносу |
| Кількість приєднань | 1 |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 180 |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| WVA номер | WVA 21868/17.2 |
| Товщина 1 [мм] | 17.3 |
| Товщина 2 [мм] | 17.3 |
| Висота 1 [мм] | 50.65 |
| Висота 2 [мм] | 50.3 |
| Ширина 1 [мм] | 142.1 |
| Ширина 2 [мм] | 142.1 |
| EAN | 5703858679781 |
Застосування NK 224778 підходить до марок/моделей авто:
- Skoda: Fabia 1 пок., Fabia 2 пок., Praktik
- Volkswagen: Polo 4 пок.
Аналоги:
BC09141, LP1709, 0986424723, 410054, BC0914, 301805, B111119, C1W048ABE, 37337, 66980007001, GDB1586, 260911
OEM-кросс:
6Q0698151B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 224778 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 50.65 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 50.3 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 142.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 142.1 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fabia, Polo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 879,75 ₴
