-25%

Гальмівні колодки передні Toyota Corolla 2013-
1 275 ₴
956,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50-02-2000
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування ASHIKA 50-02-2000 підходить до марок/моделей авто:
- Toyota: Auris 2 пок., Corolla (E18)
Аналоги:
0986494676, ADT342198, FDB4648, 13.0460-3868.2, 224599, 35025, C12139ABE, GDB3598, N3602150, 2156102, P83150, SP1700
OEM-кросс:
446502390, 0446502390, 0446502391
| Виробник | ASHIKA (Італія) |
| Каталоговий номер | 50-02-2000 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Тип гальма | Дисковий механізм |
| Довжина [мм] | 134 |
| Висота [мм] | 63 |
| Висота 1 [мм] | 57 |
| Товщина [мм] | 18 |
| Перевірочне значення | ECE R90 APPROVED |
| EAN | 8033001824674 |
Застосування ASHIKA 50-02-2000 підходить до марок/моделей авто:
- Toyota: Auris 2 пок., Corolla (E18)
Аналоги:
0986494676, ADT342198, FDB4648, 13.0460-3868.2, 224599, 35025, C12139ABE, GDB3598, N3602150, 2156102, P83150, SP1700
OEM-кросс:
446502390, 0446502390, 0446502391
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 50-02-2000 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 134 мм |
| Висота | 63 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 57 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, Corolla |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956,25 ₴
