-25%

Гальмівні колодки передні Volvo S40/V40/Mitsubishi Carisma 00-
1 292 ₴
969 ₴
- Готово до відправки
- Код: 224822
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 224822 підходить до марок/моделей авто:
- Mitsubishi: Carisma, Colt 6 пок.
- Smart: Forfour 1 пок.
- Volvo: S40 1 пок., V40 1 пок.
Аналоги:
0252198317, 05P711, FDB1093, ADC44251, BP2703, 0986424541, ADC44267, 109-1219, 181236701, 37521, C1V014ABE, 36919
OEM-кросс:
30623259, 30850976, 308509769, 30630555, 30769199, 307691998, 30630612, M850976, MR527656, MR955351, X3511010, 30623253, 4544210010, 4544210110
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 224822 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 17 |
| Ширина (мм) | 130 |
| Висота [мм] | 77 |
| Датчик зносу | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| WVA номер | WVA 21983/17.0 |
| Товщина 1 [мм] | 16.4 |
| Висота 1 [мм] | 77 |
| Ширина 1 [мм] | 130 |
| EAN | 5703858581008 |
Застосування NK 224822 підходить до марок/моделей авто:
- Mitsubishi: Carisma, Colt 6 пок.
- Smart: Forfour 1 пок.
- Volvo: S40 1 пок., V40 1 пок.
Аналоги:
0252198317, 05P711, FDB1093, ADC44251, BP2703, 0986424541, ADC44267, 109-1219, 181236701, 37521, C1V014ABE, 36919
OEM-кросс:
30623259, 30850976, 308509769, 30630555, 30769199, 307691998, 30630612, M850976, MR527656, MR955351, X3511010, 30623253, 4544210010, 4544210110
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 224822 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 77 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 130 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Volvo, Smart |
| Сумісність з моделлю | Forfour, V40, S40, Carisma, Colt |
Інформація для замовлення
- Ціна: 969 ₴
