-25%

Гальмівні колодки передні VW Multivan V, T5 1.9TDI/2.0TSI/D=03-
2 227 ₴
1 670,25 ₴
- В наявності
- Код: 2247102
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 2247102 підходить до марок/моделей авто:
- Volkswagen: Multivan 5 пок., Multivan 6 пок., Transporter T5, Transporter T6
Аналоги:
1163613010, 13046072862, 109-0051, 0986494553, 2462301, LP2199, FVR4302, 5SP1551, 0252462318/W, 66981694401, 37767, C1W064ABE
OEM-кросс:
7E0698151B, 7E0698151, 7E0698151C
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 2247102 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 18.2 |
| Ширина (мм) | 192.9 |
| Висота [мм] | 75.1 |
| Датчик зносу | вкл. датчик зносу |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 1 |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 220 |
| Товщина 1 [мм] | 17.3 |
| Товщина 2 [мм] | 17.3 |
| Висота 1 [мм] | 75 |
| Висота 2 [мм] | 75 |
| Ширина 1 [мм] | 193.2 |
| Ширина 2 [мм] | 193.2 |
| EAN | 5703858859107 |
Застосування NK 2247102 підходить до марок/моделей авто:
- Volkswagen: Multivan 5 пок., Multivan 6 пок., Transporter T5, Transporter T6
Аналоги:
1163613010, 13046072862, 109-0051, 0986494553, 2462301, LP2199, FVR4302, 5SP1551, 0252462318/W, 66981694401, 37767, C1W064ABE
OEM-кросс:
7E0698151B, 7E0698151, 7E0698151C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 2247102 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 75 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 75 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 193.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 193.2 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 670,25 ₴
