-25%

Гальмівні колодки передні з датчиком Audi 80/90/100 08/82-
1 207 ₴
905,25 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 224711
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 224711 підходить до марок/моделей авто:
- Audi: 100 C3, 200, 80 B2, 80 B3, 80 B4, 90, A4 B5
- Seat: Inca, Toledo 1 пок.
- Volkswagen: Caddy 2 пок., Corrado, Golf 2 пок., Golf 3 пок., Golf 4 пок., Passat B3, Vento
Аналоги:
5000-0775, 0252066919, 05P216, C1W001ABE, BP2642, SP1043, 36789, 1163602310, 22-0148-0, 0986466693, GDB826, 0986466700
OEM-кросс:
443698151H, 443698151F, 443398151F, 443698151J, 431698151D, 431698151F, 431698151G, 443698151A, 443698151C, 443698151D, 443698151G, 443698151E
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 224711 |
| Застарілий номер | 224741 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 19.4 |
| Ширина (мм) | 119.3 |
| Висота [мм] | 69.6 |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 2 |
| Датчик зносу | вкл. датчик зносу |
| Кількість приєднань | 2 |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 225 |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| WVA номер | WVA 20901/19.4 |
| Товщина 1 [мм] | 19.6 |
| Висота 1 [мм] | 69.5 |
| Ширина 1 [мм] | 110 |
| EAN | 5703858580391 |
Застосування NK 224711 підходить до марок/моделей авто:
- Audi: 100 C3, 200, 80 B2, 80 B3, 80 B4, 90, A4 B5
- Seat: Inca, Toledo 1 пок.
- Volkswagen: Caddy 2 пок., Corrado, Golf 2 пок., Golf 3 пок., Golf 4 пок., Passat B3, Vento
Аналоги:
5000-0775, 0252066919, 05P216, C1W001ABE, BP2642, SP1043, 36789, 1163602310, 22-0148-0, 0986466693, GDB826, 0986466700
OEM-кросс:
443698151H, 443698151F, 443398151F, 443698151J, 431698151D, 431698151F, 431698151G, 443698151A, 443698151C, 443698151D, 443698151G, 443698151E
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 224711 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 110 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, 100, Quattro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 905,25 ₴
