-25%

Диск гальмівний передній Hyunday Tucson 2.0I,2.7I,2.0CRDI 04.06-,Kia Sportage III
2 108 ₴
1 581 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 203423
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 203423 підходить до марок/моделей авто:
- Hyundai: Coupe 2 пок., Sonata 5 пок., (NF), Tiburon (RD), Tucson 1 пок.
- Kia: Carens 2 пок., Magentis 2 пок., Sportage 2 пок., Venga 1 пок.
Аналоги:
0986479368, BR-3228-C, 92133905, 23-1053C, 37-155210029/PD, ADG043135, 31470, SD1036, SD1051, BG3861C, SD1074, PB20242
OEM-кросс:
517121F000, 517123K050, 517122C000, 517122E300, 517121D100, S517121F000, S517121F000A
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 203423 |
| Застарілий номер | 203421 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Діаметр [мм] | 280 |
| Висота [мм] | 47.3 |
| Вага [кг] | 7.06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 26 |
| Мінімальна товщина [мм] | 24.4 |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Число отворів у диску колеса | 5 |
| EAN | 5703858735180 |
Застосування NK 203423 підходить до марок/моделей авто:
- Hyundai: Coupe 2 пок., Sonata 5 пок., (NF), Tiburon (RD), Tucson 1 пок.
- Kia: Carens 2 пок., Magentis 2 пок., Sportage 2 пок., Venga 1 пок.
Аналоги:
0986479368, BR-3228-C, 92133905, 23-1053C, 37-155210029/PD, ADG043135, 31470, SD1036, SD1051, BG3861C, SD1074, PB20242
OEM-кросс:
517121F000, 517123K050, 517122C000, 517122E300, 517121D100, S517121F000, S517121F000A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 203423 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 47.3 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Товщина | 26 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Tiburon, Coupe, Magentis, Carens, Sonata, Tucson, Sportage |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 581 ₴
