-25%

Підшипник передній Fiat/PSA Jumpy/Scudo/Expert 2007-
1 428 ₴
1 071 ₴
- В наявності
- Код: FT22070
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування FAST FT22070 підходить до марок/моделей авто:
- Citroën: Jumpy 2 пок.
- Fiat: Scudo, (272, 270)
- Peugeot: Expert 2 пок.
Аналоги:
PE-WB-11432, R159.55, LO06575, VKBA6575, 201132, GK6575, 713640540, WB60201, CX996, H1C022BTA, 681913, N4702063
OEM-кросс:
9403350930, 9403350889, 71748673, 335093, 335088, 1617969780, SU001A0982
| Виробник | FAST (Італія) |
| Каталоговий номер | FT22070 |
| Ширина (мм) | 44 |
| Внутрішній діаметр | 45 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 86 |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | із вбудованим магнітним сенсорним кільцем |
| Сторона встановлення | передній міст |
Застосування FAST FT22070 підходить до марок/моделей авто:
- Citroën: Jumpy 2 пок.
- Fiat: Scudo, (272, 270)
- Peugeot: Expert 2 пок.
Аналоги:
PE-WB-11432, R159.55, LO06575, VKBA6575, 201132, GK6575, 713640540, WB60201, CX996, H1C022BTA, 681913, N4702063
OEM-кросс:
9403350930, 9403350889, 71748673, 335093, 335088, 1617969780, SU001A0982
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fast |
| Код запчастини | FT22070 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передній |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Ширина | 44 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 86 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumpy, Scudo, Expert |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 071 ₴
