-25%

Підшипник передній Mazda 3 (BK12,14) 1.4,1.6,1.6 DI Turbo,2.0,2.3 MPS 03-13
1 292 ₴
969 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 753218
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 753218 підходить до марок/моделей авто:
- Mazda: 3 (BK), 3 (BL), 5 (CR), 5 (CW)
Аналоги:
200628, DAC42800045, LO01948, R170.32, WB90203, R173.38, 3841301110, R154.32, R154.33, R173.14, R173.27, R170.49
OEM-кросс:
GE4T33048, BP4L33047A, BN8B33047A, C23626151D, BBM233047, C23626151A, C23626151B, BP4L33047, BP4L33047B, C23626151C
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 753218 |
| Застарілий номер | 753224 |
| Ширина (мм) | 45 |
| Внутрішній діаметр | 42 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80 |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | із вбудованим магнітним сенсорним кільцем |
| EAN | 5703858827755 |
Застосування NK 753218 підходить до марок/моделей авто:
- Mazda: 3 (BK), 3 (BL), 5 (CR), 5 (CW)
Аналоги:
200628, DAC42800045, LO01948, R170.32, WB90203, R173.38, 3841301110, R154.32, R154.33, R173.14, R173.27, R170.49
OEM-кросс:
GE4T33048, BP4L33047A, BN8B33047A, C23626151D, BBM233047, C23626151A, C23626151B, BP4L33047, BP4L33047B, C23626151C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 753218 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 969 ₴
