-25%

Підшипник ступиці Renault Laguna 93 /B56D/E/C/ c ABS перед
1 479 ₴
1 109,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 753924
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 753924 підходить до марок/моделей авто:
- Renault: Laguna 1 пок.
Аналоги:
56586, RS1130, R155.61, LO03492, 701914, H1R016BTA, WM2133, 41498085, 56594, 19811, 10-1135, XGB.40492.S01.P
OEM-кросс:
7701205972, 7701470552
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 753924 |
| Ширина (мм) | 39.7 |
| Внутрішній діаметр | 40 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 84.1 |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | із вбудованим магнітним сенсорним кільцем |
| EAN | 5700750120823 |
Застосування NK 753924 підходить до марок/моделей авто:
- Renault: Laguna 1 пок.
Аналоги:
56586, RS1130, R155.61, LO03492, 701914, H1R016BTA, WM2133, 41498085, 56594, 19811, 10-1135, XGB.40492.S01.P
OEM-кросс:
7701205972, 7701470552
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 753924 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 39.7 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 84.1 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 109,25 ₴
