-25%

Підшипник ступиці Renault Master IV 2.3dCi 02.10-
1 700 ₴
1 275 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: FT22120
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування FAST FT22120 підходить до марок/моделей авто:
- Opel: Movano (B)
- Renault: Master 3 пок.
Аналоги:
LO03475, GK6700, VKBA6700, 32011X, R141.96, 713667040, GK3475, VKBA3475, 713668040, CX489, 0147500002, R154.47
OEM-кросс:
432105162R, 432109818R, 5000389250, 5000392237, 5000685691, 293501319, 95507285, 7164487, 2D0501319B, 95507286, 7162191, 4421370, 4421378, 1101597, 60141947, 81934200295, 432109818R, 5000685691
| Виробник | FAST (Італія) |
| Каталоговий номер | FT22120 |
| Ширина (мм) | 23 |
| Внутрішній діаметр | 65 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 100 |
| Сторона встановлення | Задній міст |
Застосування FAST FT22120 підходить до марок/моделей авто:
- Opel: Movano (B)
- Renault: Master 3 пок.
Аналоги:
LO03475, GK6700, VKBA6700, 32011X, R141.96, 713667040, GK3475, VKBA3475, 713668040, CX489, 0147500002, R154.47
OEM-кросс:
432105162R, 432109818R, 5000389250, 5000392237, 5000685691, 293501319, 95507285, 7164487, 2D0501319B, 95507286, 7162191, 4421370, 4421378, 1101597, 60141947, 81934200295, 432109818R, 5000685691
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fast |
| Код запчастини | FT22120 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 23 мм |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275 ₴
