-25%

Підшипник ступиці задній (ABS+) BMW 3/TOURING E30 87.08-93.06
864 ₴
648 ₴
- Готово до відправки
- Код: 761510
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 761510 підходить до марок/моделей авто:
- BMW: 3 Series E30, 3 Series E36, 3 Series E46, Z3 E36, Z4 E85
Аналоги:
21996, 20904526, 713649300, VKBA1460, LO01460, 3003341102, R150.24, VKBA613, 3003341102/S, 04526, CX049, LO01320
OEM-кросс:
33411130617, 33411468747, 33412220987
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 761510 |
| Ширина (мм) | 37 |
| Внутрішній діаметр | 42 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 75 |
| EAN | 5700750122131 |
Застосування NK 761510 підходить до марок/моделей авто:
- BMW: 3 Series E30, 3 Series E36, 3 Series E46, Z3 E36, Z4 E85
Аналоги:
21996, 20904526, 713649300, VKBA1460, LO01460, 3003341102, R150.24, VKBA613, 3003341102/S, 04526, CX049, LO01320
OEM-кросс:
33411130617, 33411468747, 33412220987
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 761510 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648 ₴
