-25%

Підшипник ступиці задній VW AMAROK 2.0/2.0D=09.10-
2 363 ₴
1 772,25 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 764733
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 764733 підходить до марок/моделей авто:
- Volkswagen: Amarok
Аналоги:
R154.64, PW46780057CSHD, 102702
OEM-кросс:
40051641
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 764733 |
| Ширина (мм) | 57 |
| Внутрішній діаметр | 46 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 78 |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| EAN | 5703858917494 |
Застосування NK 764733 підходить до марок/моделей авто:
- Volkswagen: Amarok
Аналоги:
R154.64, PW46780057CSHD, 102702
OEM-кросс:
40051641
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 764733 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 57 мм |
| Внутрішній діаметр | 46 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 772,25 ₴
