-25%

Підшипник ступиці передній ABS- Alfa Romeo 33/145/146 Fiat Brava/Bravo/Doblo/Punto
864 ₴
648 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: FT21005
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування FAST FT21005 підходить до марок/моделей авто:
- Alfa Romeo: 164
- Fiat: Tempra (159)
Аналоги:
16-141464049, 16-143090353, RS1041, 713690510, 05528, 200815, VKBA3596, 2501-3596, 201402, CX101, R155.87, R158.36
OEM-кросс:
7701205779, 4021000QAA, 46529970, 7700822298, 7701205577, 7701464404, 9052177001, 938172002, 46541344, 697813, 82445099, 6484569, 91055SB2960, N0122951, 329737, 46474537, 71714461, 82390273, 11061576, 82420532, 8200215519, 8200208343, 9646143880, 374952, 9632534580, 13208672, 33411128346, 60801380, 46773661, H26626139, 9214026, 4707256, 5890986
| Виробник | FAST (Італія) |
| Каталоговий номер | FT21005 |
| Ширина (мм) | 37 |
| Внутрішній діаметр | 37 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 72 |
| Сторона встановлення | передній міст |
Застосування FAST FT21005 підходить до марок/моделей авто:
- Alfa Romeo: 164
- Fiat: Tempra (159)
Аналоги:
16-141464049, 16-143090353, RS1041, 713690510, 05528, 200815, VKBA3596, 2501-3596, 201402, CX101, R155.87, R158.36
OEM-кросс:
7701205779, 4021000QAA, 46529970, 7700822298, 7701205577, 7701464404, 9052177001, 938172002, 46541344, 697813, 82445099, 6484569, 91055SB2960, N0122951, 329737, 46474537, 71714461, 82390273, 11061576, 82420532, 8200215519, 8200208343, 9646143880, 374952, 9632534580, 13208672, 33411128346, 60801380, 46773661, H26626139, 9214026, 4707256, 5890986
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fast |
| Код запчастини | FT21005 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передній |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Thema, 164, Croma, Tempra, Dedra, Delta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648 ₴
