-25%

Тяга кермова права/ліва Mitsubishi Sapporo III, Мітсубісі Саппоро 3 82-
504 ₴
378 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0577M-RL35
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RL-350577M |
| Виробник | Raiso |
| Рік випуску автомобіля | 1987 |
| Марка | Mitsubishi |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувацькі характеристики | |
| Мoдель | Sapporo |
| Серія | SAPPORO III (E16A) 1987- |
| Сумісність | Mitsubishi SAPPORO III (E16A) 1987- |
| Сумісність з моделлю | Sapporo |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RL350577M |
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | MB-350577,TA2007 |
| Країна виробник | Швеція |
| Рік випуску автомобіля | 1987 |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Sapporo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Sapporo |
| Серія | SAPPORO III (E16A) 1987- |
| Сумісність | Mitsubishi SAPPORO III (E16A) 1987- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 378 ₴
