
Накінечник кермової тяги правий Volkswagen Golf IV,Фольксваген Гольф 4 98-
504 ₴
378 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2812A-RL88
Наконечник рульової тяги правий Raiso - це надійна запчастина від відомого виробника Raiso зі шведським корінням. Вона призначена для Volkswagen Golf IV і деяких моделей Audi та Seat.
Цей наконечник рульової тяги виготовлений з високоякісних матеріалів, що гарантує його довговічність і надійність. Він допоможе забезпечити правильне керування автомобілем і зберегти вашу безпеку на дорозі.
Встановлення цього наконечника рульової тяги допоможе вам уникнути небезпеки втрати керування автомобілем через зношену або пошкоджену деталь. Він підійде для ремонту або заміни на вашому автомобілі і забезпечить вам спокійну їзду.
Не відкладайте заміну пошкоджених частин на потім. Придбайте наконечник рульової тяги правий Raiso прямо зараз і будьте впевнені в безпеці на дорозі.

| Марка | Модель | Специфікація |
| AUDI | A3 (8L1) | 1.8 T купе 2002 - 2006 |
| AUDI | TT (8N3) | 1.8 T quattro купе 1998 - 2006 |
| AUDI | TT (8N3) | 1.8 T quattro купе 1998 - 2006 |
| AUDI | TT (8N3) | 1.8 T Кабриолет 2001 - 2006 |
| AUDI | TT Roadster (8N9) | 1.8 T quattro Кабриолет 2000 - 2006 |
| AUDI | TT Roadster (8N9) | 1.8 T quattro Кабриолет 1999 - 2006 |
| AUDI | LEON (1M1) | 2.8 Хетчбек 2002 - 2004 |
| VW |

| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 3RG | 32718 | A.B.S. | 230017 |
| A.Z. Meisterteile | AZMT420102502 | A.Z. Meisterteile | AZMT420104348 |
| ALTE AUTOMOTIVE | 79880AL | ANDEL | ANRO00936 |
| APlus | 12427AP | ASMETAL | 17AU3001 |
| AUDI | 8N0422804C | AUDI | 8N0422812 |
| AUDI | 8N0422812A | BGA | SR0104 |
| BIRTH | RD1382 | BORG & BECK | BTR4953 |
| BSG | BSG90310192 | BSG | BSG90310216 |
| COMLINE | CTR2049 | CORTECO | 49400871 |
| DAYCO | DSS2510 | DELPHI | TA1781 |
| DYS | 22060151 | ETS | 02TR246 |
| FEBI BILSTEIN | 19342 | FEBI BILSTEIN | 32180 |
| FEBI BILSTEIN | 49065 | FIRST LINE | FTR4953 |
| FORMPART | 1102010 | FRAP | F3333 |
| GSP | S070034 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J4830870 |
| JP GROUP | 1144603880 | KAWE | 850029147 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 4310053 | KRAFTVOLL GERMANY | 13020520 |
| LEMFÖRDER | 1934201 | LEMFÖRDER | 2160803 |
| LEMFÖRDER | 2161102 | MAGNETI MARELLI | 301191602900 |
| MANDO | MTG055793 | MAPCO | 51712 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 36889KITMSM | MASTER-SPORT GERMANY | 36889KITMSP |
| MASTER-SPORT GERMANY | 21611PCSMS | MASTER-SPORT GERMANY | 36889KITMS |
| MAXGEAR | 690789 | MEHA AUTOMOTIVE | MH21678 |
| MERTZ | MS0800 | METZGER | 54006602 |
| MEYLE | 1160200003 | MONROE | L29147 |
| MOOG | VOES2404 | MOTAQUIP | VTR845 |
| NK | 5034788 | NK | 5034792 |
| OCAP | 0281382 | OE Germany | 801470 |
| OPEN PARTS | SSE109801 | OPTIMAL | G11060 |
| QUINTON HAZELL | QR9977S | REINHOCH | RH010048 |
| RIDEX | 914T0142 | RODRUNNER | TRA591 |
| RTS | 91059041 | SASIC | 7676122 |
| Schaeffler FAG | 840089210 | SEAT | 8N0422812 |
| SEAT | 8N0422812A | SIDEM | 37439 |
| SKF | VKDY311015 | SKODA | 8N0422812 |
| SPIDAN CHASSIS PARTS | 46044 | SRLine | S6013034 |
| Stark | SKTE0280143 | STELLOX | 5101316SX |
| SWAG | 30919342 | SWAG | 30932180 |
| SWAG | 30949065 | TALOSA | 4202136 |
| TEKNOROT | A591 | TOPRAN | 112994 |
| TRISCAN | 850029147 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0731235 |
| VAICO | V107226 | VEMA | 22942 |
| VW | 8N0422804C | VW | 8N0422812 |
| VW | 8N0422812A | WILMINK GROUP | WG1994978 |
| WILMINK GROUP | WG2030598 | WILMINK GROUP | WG2248141 |
| WILMINK GROUP | WG2292069 | ZEKKERT | SN2356 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RL-882812A |
| Виробник | Raiso |
| Рік випуску автомобіля | 1997 |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Golf |
| Серія | GOLF IV (1J1) 1997-2005 |
| Сумісність | Volkswagen GOLF IV (1J1) 1997-2005 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Golf |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RL882812A |
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | JTE509,8N0422812A |
| Країна виробник | Швеція |
| Рік випуску автомобіля | 1997 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Golf |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
- Ціна: 378 ₴
