
Накінечник кермової тяги лівий Audi TT Roadster, Ауді TT Родстер 98-06
504 ₴
378 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4811A-RL80
Накінечник рульової тяги лівий від шведського виробника Raiso - це високоякісна запчастина, призначена для автомобілів Audi TT Roadster. Вона виготовлена з високоякісного матеріалу, що гарантує довговічність і надійність в експлуатації.
Цей накінечник підходить для автомобілів Audi A3, Audi TT, Seat Leon, VW Golf IV та VW New Beetle. Він ідеально підійде для заміни старого або пошкодженого накінечника рульової тяги, що дозволить забезпечити правильну роботу кермового механізму і безпеку під час керування автомобілем.
Заміна накінечника рульової тяги - це проста процедура, яку можна виконати самостійно або звернутися до професіоналів. Купуючи цей накінечник від Raiso, ви можете бути впевнені в його надійності і якості. Він ідеально підійде для відновлення робочого стану кермової системи вашого автомобіля і забезпечить комфортне керування на дорозі.

| Марка | Модель | Специфікація |
| AUDI | A3 (8L1) | 1.8 T купе 2002 - 2006 |
| AUDI | TT (8N3) | 1.8 T quattro купе 1998 - 2006 |
| AUDI | TT (8N3) | 1.8 T quattro купе 1998 - 2006 |
| AUDI | TT (8N3) | 1.8 T Кабриолет 2001 - 2006 |
| AUDI | TT Roadster (8N9) | 1.8 T quattro Кабриолет 2000 - 2006 |
| AUDI | TT Roadster (8N9) | 1.8 T quattro Кабриолет 1999 - 2006 |
| AUDI | LEON (1M1) | 1.8 T Cupra R Хетчбек 2003 - 2006 |
| SEAT | GOLF IV (1J1) | 3.2 RSI 4motion (1C9) Хетчбек 2000 - 2001 |

| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 3RG | 32717 | A.B.S. | 230016 |
| A.Z. Meisterteile | AZMT420101189 | APlus | 12428AP |
| ASMETAL | 17AU3000 | AUDI | 8N0422811A |
| BGA | SR0103 | BIRTH | RS1382 |
| BÖLK | BOLE091208 | BORG & BECK | BTR4952 |
| BSG | BSG90310193 | COMLINE | CTR1049 |
| CORTECO | 49400493 | CPB | 505022 |
| DELPHI | TA1780 | DYS | 22060152 |
| FAI AutoParts | SS2432 | FEBI BILSTEIN | 19336 |
| FIRST LINE | FTR4952 | FORMPART | 1102009 |
| FRAP | F3334 | GSP | S070035 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J4820870 | JP GROUP | 1144603870 |
| KAWE | 850029148 | KRAFT AUTOMOTIVE | 4310052 |
| KRAFTVOLL GERMANY | 13020519 | MAPCO | 51711 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 36889KITMSP | MASTER-SPORT GERMANY | 21610PCSMS |
| MASTER-SPORT GERMANY | 36889KITMS | MASTER-SPORT GERMANY | 36889KITMSM |
| MAXGEAR | 690788 | MEHA AUTOMOTIVE | MH21631 |
| MERTZ | MS0801 | METZGER | 54006701 |
| MEYLE | 1160200002 | MONROE | L29148 |
| MOOG | VOES2405 | MOTAQUIP | VTR844 |
| NK | 5034791 | OCAP | 0291382 |
| OE Germany | 801471 | OPEN PARTS | SSE109810 |
| OPTIMAL | G11059 | QUINTON HAZELL | QR9976S |
| REINHOCH | RH010049 | RIDEX | 914T0154 |
| RODRUNNER | TRA592 | RTS | 91059042 |
| SASIC | 7676121 | Schaeffler FAG | 840089110 |
| SEAT | 8N0422811A | SIDEM | 37438 |
| SKF | VKDY311014 | SPIDAN CHASSIS PARTS | 46043 |
| Stark | SKTE0280158 | STELLOX | 5101317SX |
| SWAG | 30919336 | TALOSA | 4202137 |
| TEKNOROT | A592 | TRISCAN | 850029148 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0731234 | TRW | JTE508 |
| VAICO | V107227 | VW | 8N0422811A |
| WILMINK GROUP | WG1994977 | WILMINK GROUP | WG2030597 |
| WILMINK GROUP | WG2248139 | WILMINK GROUP | WG2291715 |
| ZEKKERT | SN2355 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RL-804811A |
| Виробник | Raiso |
| Рік випуску автомобіля | 1999 |
| Марка | Audi |
| Модель | TT |
| Серія | TT Roadster (8N9) 1999-2006 |
| Сумісність | Audi TT Roadster (8N9) 1999-2006 |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | TT |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RL804811A |
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | JTE508,8N0422811A |
| Країна виробник | Швеція |
| Рік випуску автомобіля | 1999 |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | TT |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
- Ціна: 378 ₴
