
Накінечник кермової тяги лівий Volkswagen New Beetle,Фольксваген Нью Бітл
504 ₴
378 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4811A-RL80
Накінечник рульової тяги лівий Raiso - це високоякісна запчастина від шведського виробника, яка підходить для автомобілів Volkswagen New Beetle. Виготовлений з високоякісних матеріалів, цей накінечник забезпечить надійну роботу рульової системи вашого авто.
Цей накінечник має артикул RL-804811A і відноситься до товарної групи "Наконечники рульових тяг". Він підходить для таких моделей автомобілів, як AUDI A3 (8L1), AUDI TT (8N3), AUDI TT Roadster (8N9), SEAT LEON (1M1), VW GOLF IV (1J1) та VW NEW BEETLE (9C1, 1C1).
Заміна накінечника рульової тяги - це важливий елемент технічного обслуговування вашого авто, який допоможе підтримувати стабільність керування і безпеку на дорозі. Обираючи накінечник від Raiso, ви можете бути впевнені в його якості та надійності.
Придбати накінечник рульової тяги лівий Raiso можна на нашому сайті за доступною ціною. Вибираючи цей товар, ви отримуєте надійний продукт від відомого виробника, який допоможе підтримувати бездоганну роботу рульової системи вашого автомобіля.

| Марка | Модель | Специфікація |
| AUDI | A3 (8L1) | 1.8 T купе 2002 - 2006 |
| AUDI | TT (8N3) | 1.8 T quattro купе 1998 - 2006 |
| AUDI | TT (8N3) | 1.8 T quattro купе 1998 - 2006 |
| AUDI | TT (8N3) | 1.8 T Кабриолет 2001 - 2006 |
| AUDI | TT Roadster (8N9) | 1.8 T quattro Кабриолет 2000 - 2006 |
| AUDI | TT Roadster (8N9) | 1.8 T quattro Кабриолет 1999 - 2006 |
| AUDI | LEON (1M1) | 1.8 T Cupra R Хетчбек 2003 - 2006 |
| SEAT | GOLF IV (1J1) | 3.2 RSI 4motion (1C9) Хетчбек 2000 - 2001 |

| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 3RG | 32717 | A.B.S. | 230016 |
| A.Z. Meisterteile | AZMT420101189 | APlus | 12428AP |
| ASMETAL | 17AU3000 | AUDI | 8N0422811A |
| BGA | SR0103 | BIRTH | RS1382 |
| BÖLK | BOLE091208 | BORG & BECK | BTR4952 |
| BSG | BSG90310193 | COMLINE | CTR1049 |
| CORTECO | 49400493 | CPB | 505022 |
| DELPHI | TA1780 | DYS | 22060152 |
| FAI AutoParts | SS2432 | FEBI BILSTEIN | 19336 |
| FIRST LINE | FTR4952 | FORMPART | 1102009 |
| FRAP | F3334 | GSP | S070035 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J4820870 | JP GROUP | 1144603870 |
| KAWE | 850029148 | KRAFT AUTOMOTIVE | 4310052 |
| KRAFTVOLL GERMANY | 13020519 | MAPCO | 51711 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 36889KITMSP | MASTER-SPORT GERMANY | 21610PCSMS |
| MASTER-SPORT GERMANY | 36889KITMS | MASTER-SPORT GERMANY | 36889KITMSM |
| MAXGEAR | 690788 | MEHA AUTOMOTIVE | MH21631 |
| MERTZ | MS0801 | METZGER | 54006701 |
| MEYLE | 1160200002 | MONROE | L29148 |
| MOOG | VOES2405 | MOTAQUIP | VTR844 |
| NK | 5034791 | OCAP | 0291382 |
| OE Germany | 801471 | OPEN PARTS | SSE109810 |
| OPTIMAL | G11059 | QUINTON HAZELL | QR9976S |
| REINHOCH | RH010049 | RIDEX | 914T0154 |
| RODRUNNER | TRA592 | RTS | 91059042 |
| SASIC | 7676121 | Schaeffler FAG | 840089110 |
| SEAT | 8N0422811A | SIDEM | 37438 |
| SKF | VKDY311014 | SPIDAN CHASSIS PARTS | 46043 |
| Stark | SKTE0280158 | STELLOX | 5101317SX |
| SWAG | 30919336 | TALOSA | 4202137 |
| TEKNOROT | A592 | TRISCAN | 850029148 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0731234 | TRW | JTE508 |
| VAICO | V107227 | VW | 8N0422811A |
| WILMINK GROUP | WG1994977 | WILMINK GROUP | WG2030597 |
| WILMINK GROUP | WG2248139 | WILMINK GROUP | WG2291715 |
| ZEKKERT | SN2355 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RL-804811A |
| Виробник | Raiso |
| Рік випуску автомобіля | 1998 |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | New Beetle |
| Серія | NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1998-2010 |
| Сумісність | Volkswagen NEW BEETLE (9C1 1C1) 1998-2010 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | New Beetle |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RL804811A |
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | JTE508,8N0422811A |
| Країна виробник | Швеція |
| Рік випуску автомобіля | 1998 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | New Beetle |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
- Ціна: 378 ₴
