-25%

Тяга стабілізатора передня VW Passat B3 Variant, Фольксваген Пасат Б3 88-97 #UAEKYQE4
285 ₴
213,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8315W-RL35
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RL-358315W |
| Виробник | Raiso |
| Рік випуску автомобіля | 1988 |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Passat |
| Серія | PASSAT Variant (3A5, 35I) 1988-1997 |
| Сумісність | Volkswagen PASSAT Variant (3A5 35I) 1988-1997 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RL358315W |
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | 357 411 315 A,818 0192 10,TC2037 |
| Країна виробник | Швеція |
| Рік випуску автомобіля | 1988 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 213,75 ₴
