Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RP1330 |
| Виробник | Raiso |
| Рік випуску автомобіля | 2000 |
| Марка | Peugeot |
| Модель | 307 |
| Призначення | Задні колеса |
| Серія | 307 (3A/C) 2000- |
| Сумісність | Peugeot 307 (3A/C) 2000- |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 307 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RP1330 |
| Виробник | Raiso |
| Країна виробник | Швеція |
| Рік випуску автомобіля | 2000 |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 307 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | 307 (3A/C) 2000- |
| Сумісність | Peugeot 307 (3A/C) 2000- |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

